KUR
ALIŞ
SATIŞ
AUDOLAR
1.9882
2.0011
EURO
2.9505
2.9559
USD
2.1302
2.1341
Seri İlan
Kategori: İş Arayanlar
Video Galeri
 
 
  Ana Sayfa        VM Festival 2011
ANKARA HAVASI ESECEK
Avustralya'nın Melbourne kentinde bu sene 4.sü yapılacak olan Commonwealth Bank Queen Victoria Market Türk Pazar Festivalinde Ankara Halk Müziği ses sanatçıları Sıtkı Akın ve Nilgün Kızılcı da sahne alacak.
03 Mart 2011, Salı  06:44 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Radical
Avustralya’nın Melbourne kentinde bu sene 4.sü yapılacak olan Commonwealth Bank Queen Victoria Market Türk Pazar Festivalinde Ankara Halk Müziği ses sanatçıları Sıtkı Akın ve Nilgün Kızılcı da sahne alacak.

FESTİVALDE YOK “YOK”
Melbourne’de Çok Kültürlülük haftası nedeniyle Moreland Türk Derneği’nin organizesinde bu sene 4.sü düzenlenecek olan Commonwealth Bank Queen Victoria Market Türk Pazar Festivali bu sene de renkli görüntülere sahne olacak. Victoria’nın en eski alış veriş merkezi olma özelliğine sahip  Queen Victoria Market’te 27 Mart 2011 Pazar günü saat 10.00 ile 16.00 arasında düzenlenecek olan festivalde yerel müzik grupları, halk dansları, mehter takımı, uygulamalı ebru gösterisi, kültür tanıtım reyonlarının yanı sıra çay kahve bahçesi, halı-kilim el işlemeli hediyelik eşyaların bulunanacağı çadırlar festivale gelecek olanların beğenisine sunulacak.

Commonwealth Bankası’nın ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan festival Victoria Multicultural Commission, TC Kültür ve Turizm Bakanligi,TC Disisleri Bakanligi, Austuralia Multicultural Foundation, Lyca Mobile, Multicultural Arts Victoria Melbourne Citiy Council, UBI World Tv, Queen Vic Market, Avustralya Türk İş Konseyi, AGC Print Türk matbası tarafindan desteklenmektedir.

MELBOURNE VE SİDNEY’DE KONSER
Geçtiğimiz sene Moreland Türk Derneği’nin davetlisi olarak Avustralya’ya gelerek festival katılan Devlet Ankara Halk Müziği ses sanatçıları Sıtkı Akın ve Nilgün Kızılcı bu sene de birbirinden güzel halk türkülerini seslendirecek. Devlet Ankara Halk Müziği ses sanatçıları Sıtkı Akın ve Nilgün Kızılcı ile birlikte gelen 5 kişilik saz ekibi Melbourne’de 25 Mart Cuma günü ücretsiz halk konseri verecekler.Melbourne konseri ile ilgili daha fazla bilgi için moreland1985@hotmail.com email adresine yazmalari veya Nurper Göker 0413216215, Cemal Akdeniz.0409439839 nolu telefonlardan ulaşılabilir.

Sanatçılar Avustralya’nın bir diğer büyük kenti Sidney’de de konser verecek.1 Nisan 2011 Cuma günü gerçekleşecek olan Siydney konserin biletleri 20 Dolardan satışa sunulacak.Daha detaylı bilgi için 0402055095 numaralı telefondan Ünal Doğan aranabilir.

AKDENİZ HERKESİ DAVET ETTİ
Moreland Türk Derneği Başkanı Cemal Akdeniz festivalle ilgili olarak şunları söyledi “Çok kültürlü Avusturalya’da günlük yaşamımızın her alanında yoğun olarak farklı kültürlerle iç içe yan yana yaşadığımız göz önüne alındığında  güçlü,etkili ve geniş katılımlı etkinliklerin büyük önem  taşıdığı görülmektedir. Binlerce kişinin akın ettiği tarihi Victoria markette 27 Mart 2011 tarihinde yapılacak olan Commonwealth Bank Queen Victoria Market Turkish Pazar Festivali’ne ve 25 Mart 2011 tarihinde gerceklesecek olan Halk konserine tüm Toplumumuzu davet ediyoruz” dedi.

VICTORIA MARKET FESTIVAL

Muzaffer ÖZÇELİK

Victoria Market Türk Pazar Festivali tanıtım videosu.
Moreland Türk Derneği tarafından organize edilen Queen Victoria Market Commonwealth Bank Türk Pazar festivali çalışmaları devam ediyor.
 
Haber  Blog Video Foto İlanlar
Şu an sayfamızı
  26  

Özel Haber
Sevval Sam, Baris ve dostluk konseri kapsaminda Melbourne konser verecek
1/5
Yazarlar

Üye Girişi
>
Sizin Için
Avustralya'nın en büyük etnik toplum radyosu 3ZZZ, geleneksel “RADIOTHON” yardım kampanyasını 14Ekim Cuma başlatıyor.REKLAM   l  İLETİŞİM   l   KÜNYE   l   GİZLİLİK İLKELERİ   l   RSS